Sport & Spel
Tuinspellen huren voor jouw feest? Bij FunPartyVerhuur zit je goed! Wij hebben onder andere een bijlwerpspel, beerpong tafels, bingo, sjoelbakken, mega Jenga, giga Mikado, een basketbal arcade, giga Domino, vier op een rij XL en Cornhole. Het assortiment wordt regelmatig uitgebreid.
ACTIE: huur 3 spellen voor de prijs van 2 (het goedkoopste spel is gratis)
Toont alle 18 resultaten
-
-
- Sport & Spel
- Springkasteel
Axe Throwing Opblaasbaar – Bijlwerpspel Huren
€75.00Stoer en veilig opblaasbaar Axe Throwing spel huren in de regio Poppel? Dit bijlwerpspel met klittenband is de ideale attractie… -
- Sport & Spel
Axe Throwing Opblaasbaar – Bijlwerpspel Huren
€75.00
-
-
-
- Sport & Spel
Mega Jenga XL huren (90 – 150 cm)
€15.00Mega Jenga XL huren in de regio Poppel? Deze reusachtige stapeltoren van hoogwaardig eco-pijnhout is de ultieme publiekstrekker voor elk… -
- Sport & Spel
Mega Jenga XL huren (90 – 150 cm)
€15.00
-
-
-
- Sport & Spel
Vier op een rij XL (Hout) Huren
€15.00Stijlvol houten Vier op een rij XL huren in de regio Poppel? Dit reuzenspel is met zijn 100 cm breedte… -
- Sport & Spel
Vier op een rij XL (Hout) Huren
€15.00
-
-
-
- Sport & Spel
Basketbal Arcade / Basketbalspel Huren
€35.00Sportieve basketbal arcade huren in de regio Poppel? Dit professionele elektronische basketbalspel met 2 ringen en een digitaal scorebord is… -
- Sport & Spel
Basketbal Arcade / Basketbalspel Huren
€35.00
-
-
-
- Sport & Spel
Bijlwerpen Pro (Mobiel Frame) – Veilig Bijlwerpspel Huren
€20.00Professioneel Bijlwerpen Pro huren in de regio Poppel? Dit compacte spel met een stevig mobiel frame en uniek borsteldoel biedt… -
- Sport & Spel
Bijlwerpen Pro (Mobiel Frame) – Veilig Bijlwerpspel Huren
€20.00
-
-
-
- Kinderfeestjes
- Sport & Spel
XSHOT Nerf Feestje Huren – Actief & Betaalbaar Kinderfeestje met Blasters
€24.00Actief en betaalbaar XSHOT Nerf feestje huren in de regio Ravels? Met ons complete XSHOT Nerf feestje pakket haal je… -
- Kinderfeestjes
XSHOT Nerf Feestje Huren – Actief & Betaalbaar Kinderfeestje met Blasters
€24.00
-
-
-
- Sport & Spel
Cornhole set huren (incl. 8 bean bags & draagtas)
€15.00Cornhole set huren in de regio Poppel? Dit populaire houten werpspel is de ideale sfeermaker voor elk tuinfeest, buurtfeest of… -
- Sport & Spel
Cornhole set huren (incl. 8 bean bags & draagtas)
€15.00
-
-
-
- Sport & Spel
Beerpong tafel huren
€15.00Professionele Beerpong tafel huren in de regio Poppel? Deze Premium Black Spin Edition is de ultieme sfeermaker voor elk feest,… -
- Sport & Spel
Beerpong tafel huren
€15.00
-
-
-
- Sport & Spel
Complete dartset huren
€20.00Een professionele en complete dartset huren in de regio Poppel? Deze hoogwaardige set (inclusief mobiele standaard, surround ring en dartmat)… -
- Sport & Spel
Complete dartset huren
€20.00
-
-
-
- Sport & Spel
Voetbaltafel huren (Opklapbaar)
€30.00Een stevige en inklapbare voetbaltafel huren in de regio Poppel? Deze professionele Cougar Scorpion Kick kicker is de ideale sfeermaker… -
- Sport & Spel
Voetbaltafel huren (Opklapbaar)
€30.00
-
-
-
- Sport & Spel
Wedstrijd sjoelbak huren (200 cm)
€15.00Een professionele wedstrijd sjoelbak huren in de regio Poppel? Dit oergezellige, houten spel van 200 cm is de ideale sfeermaker… -
- Sport & Spel
Wedstrijd sjoelbak huren (200 cm)
€15.00
-
-
-
- Sport & Spel
Laddergolf Pro (Hout) huren
€15.00Een uitdagend en oergezellig werpspel huren in de regio Poppel? Deze professionele, houten Laddergolf Pro set is de ideale activiteit… -
- Sport & Spel
Laddergolf Pro (Hout) huren
€15.00
-
-
-
- Sport & Spel
Kanjam Glow-in-the-dark Set Huren
€15.00Sportief en uniek entertainment voor je feest of evenement? Met de originele Kan Jam Illuminate Glow Game Set speel je… -
- Sport & Spel
Kanjam Glow-in-the-dark Set Huren
€15.00
-
-
-
- Sport & Spel
Giga Domino Spel (XXL Hout) huren
€10.00Prachtig Giga Domino spel huren in de regio Poppel? Deze XXL set van hoogwaardig hardhout is de perfecte publiekstrekker voor… -
- Sport & Spel
Giga Domino Spel (XXL Hout) huren
€10.00
-
-
-
- Sport & Spel
Houten ringwerpen huren
€10.00Luxe houten ringwerpen huren in de regio Poppel? Dit professionele UberGames quoits-spel is de ideale sfeermaker voor elk tuinfeest, familiedag… -
- Sport & Spel
Houten ringwerpen huren
€10.00
-
-
-
- Sport & Spel
Mega Mikado Spel 90cm Huren – Reuzenmikado voor Feesten & Evenementen
€5.00Mega Mikado Spel 90cm huren in de regio Poppel? Dit reuzenmikado spel met 33 gekleurde houten stokken is het perfecte… -
- Sport & Spel
Mega Mikado Spel 90cm Huren – Reuzenmikado voor Feesten & Evenementen
€5.00
-
-
-
- Sport & Spel
Bingomolen XL huren
€15.00Een professionele XL bingomolen huren in de regio Poppel? Deze extra grote bingoset met een hoogte van 50 cm is… -
- Sport & Spel
Bingomolen XL huren
€15.00
-
-
-
Uitverkoop!- Kinderfeestjes
- Sport & Spel
- Voordeelbundels
Extra voordelig werppret pakket huren (6XL spellen)
€170.00Oorspronkelijke prijs was: €170.00.€120.00Huidige prijs is: €120.00. 29% UITActief werppret pakket huren in de regio Poppel? Deze set van 6 populaire werp- en gooispellen is de ideale oplossing… -
- Kinderfeestjes
Extra voordelig werppret pakket huren (6XL spellen)
€170.00Oorspronkelijke prijs was: €170.00.€120.00Huidige prijs is: €120.00.
-
















