Catering
Het huren van een chafing dish, soepketel, koffiemachine of een champagneschaal doe je bij FunPartyVerhuur. Ook voor de verhuur van een kleine koelkast, ijsblokjesmachine, elektrische bakplaat, een chocoladefontein of diverse soorten glazen kun je bij ons terecht.
Toont alle 15 resultaten
-
-
- Catering
- Food & FunFood
- Koeling & Dranken
Slush IJsmachine Huren – 2 x 12 Liter
€75.00Een professionele slush ijsmachine (2 x 12 liter) huren in de regio Poppel of Turnhout? Met deze krachtige dubbele granita… -
- Catering
Slush IJsmachine Huren – 2 x 12 Liter
€75.00
-
-
-
- Catering
Chafing Dish Warmhoudschaal Huren
€10.00Professionele RVS Chafing Dish warmhoudschaal huren in de regio Poppel? Houd al je warme buffetgerechten, maaltijden en sausen perfect op… -
- Catering
Chafing Dish Warmhoudschaal Huren
€10.00
-
-
-
- Catering
Luxe Roll-Top Chafing Dish Huren (Transparant Deksel)
€20.00Luxe Roll Top Chafing Dish warmhoudschaal huren in de regio Poppel? Geef je buffet of catering event een professionele en… -
- Catering
Luxe Roll-Top Chafing Dish Huren (Transparant Deksel)
€20.00
-
-
-
- Catering
Ronde Chafing Dish Huren (Glazen Deksel)
€10.00Ronde RVS Chafing Dish warmhoudschaal huren in de regio Poppel? Deze compacte en stijlvolle buffet warmhouder is dé ideale oplossing… -
- Catering
Ronde Chafing Dish Huren (Glazen Deksel)
€10.00
-
-
-
- Catering
- Koeling & Dranken
Drankkoelkast huren met glasdeur
€25.00Stijlvolle en compacte drankkoelkast huren in de regio Poppel, Turnhout of Ravels? Deze professionele drankkoeler met glazen displaydeur is de… -
- Catering
Drankkoelkast huren met glasdeur
€25.00
-
-
-
- Catering
- Koeling & Dranken
IJsblokjesmachine huren
€20.00Compacte en professionele ijsblokjesmachine huren in de regio Poppel, Turnhout of Ravels? Deze krachtige horeca ijsmaker van FunPartyVerhuur is de… -
- Catering
IJsblokjesmachine huren
€20.00
-
-
-
- Catering
- Koeling & Dranken
Koffiemachine / Percolator 18L huren
€20.00Grote koffiemachine of professionele percolator huren in de regio Poppel, Turnhout of Ravels? Deze luxe, dubbelwandige zwarte koffiemaker van 18… -
- Catering
Koffiemachine / Percolator 18L huren
€20.00
-
-
-
- Catering
Elektrische Soepketel 10 Liter Huren (Zwart RVS)
€15.00Elektrische soepketel 10 liter huren in de regio Poppel? Deze professionele zwarte soepverwarmer is de ideale oplossing voor het warmhouden… -
- Catering
Elektrische Soepketel 10 Liter Huren (Zwart RVS)
€15.00
-
-
-
- Catering
- Food & FunFood
Elektrische Bakplaat Huren – Professionele Grillplaat
€45.00Professionele elektrische bakplaat huren in de regio Poppel? Deze krachtige 3,5 kW grillplaat is de ideale oplossing voor elk buurtfeest,… -
- Catering
Elektrische Bakplaat Huren – Professionele Grillplaat
€45.00
-
-
-
- Catering
- Food & FunFood
Chocoladefontein Huren – Luxe Model met 5 Etages
€50.00Luxe chocoladefontein huren in de regio Poppel? Deze professionele rvs fontein met 5 etages is dé ster van elk dessertenbuffet,… -
- Catering
Chocoladefontein Huren – Luxe Model met 5 Etages
€50.00
-
-
-
- Catering
- Koeling & Dranken
Grote RVS Champagneschaal / Champagnebowl huren – Ø36cm
€5.00Luxe RVS champagneschaal huren in de regio Poppel? Deze grote champagnebowl op voet is de ideale, stijlvolle oplossing om je… -
- Catering
Grote RVS Champagneschaal / Champagnebowl huren – Ø36cm
€5.00
-
-
-
- Catering
Champagneglazen Huren (Krat 36 stuks – 21cl)
€9.00Sfeervolle en elegante champagneglazen huren in de regio Poppel en Turnhout? Deze klassieke 21cl glazen maken elke toast op je… -
- Catering
Champagneglazen Huren (Krat 36 stuks – 21cl)
€9.00
-
-
-
- Catering
Frisdrankglazen Huren (Krat 36 stuks – 28cl)
€9.00Stevige en universele frisdrankglazen huren in de regio Poppel en Turnhout? Deze tijdloze 28cl glazen zijn perfect voor het serveren… -
- Catering
Frisdrankglazen Huren (Krat 36 stuks – 28cl)
€9.00
-
-
-
- Catering
Wijnglazen Huren (Krat 36 stuks – 24cl)
€9.00Stijlvolle en klassieke wijnglazen huren in de regio Poppel en Turnhout? Deze elegante 24cl glazen zijn uitermate geschikt voor het… -
- Catering
Wijnglazen Huren (Krat 36 stuks – 24cl)
€9.00
-
-
-
- Catering
- Food & FunFood
- Koeling & Dranken
- Licht & Geluid
- Overigen
Kabelhaspel 40m huren
€5.00Professionele kabelhaspel of stroomhaspel huren in de regio Poppel, Turnhout of Ravels? Deze robuuste GAMMA IP44 spatwaterdichte kabelhaspel met maar… -
- Catering
Kabelhaspel 40m huren
€5.00
-














